28 a. EDICIÓ DEL SALÓ INTERNACIONAL DEL CÒMIC DE BARCELONA.

Del 6 al 9 de Maig de 2010, es celebra la 28 a. EDICIÓ DEL SALÒ INTERNACIONAL DEL CÒMIC DE BARCELONA a la fira de Barcelona de Motjuïc, (Palau 8), que es troba a la Av. Maria Cristina s/n. Per a conéixer més informació sobre horaris, activitats, preus i condicions per adquirir les entrades, expositors i exposicions, a part de ser una tasca molt feixuga, creiem que és una cosa que correspon més que us ho expliquin els mateixos organitzadors. Per tant us oferim les vies de contacte digitals: http://www.ficomic.com/ o comunicar-vos a través del correu ficomic@ficomic.com.
Per la nostra part, us convidem a tots a venir als espais de l’ Escola Joso. Podreu accedir a l’ estand general on podreu informar-vos de l’ escola i els seus cursos i activitats a part de veure com treballen els nostres alumnes més adelantats i ofereixen els seus primers productes. També podeu asistir a les demostracions d’ aerografia a l’ estand del taller i consultar aspectes técnics o materials. I per últim, hi ha la nostra aula de concurs, tallers i conferències que la nostra escola organitza en paral·lel a l’ organització del Saló.
Ens veiem al Saló. Esn veiem a l’ estand on sereu totos benvinguts!!!

Comments are closed.